HANNAH RANUA
*15.09.2010

Snad mě zaujaly její bílé prstíky, nebo její nepřehlédnutelnost v klubku štěňátek (byla nejtmavší a největší buřtík)… zkrátka mi přirostla k srdci od prvního dne, právě ona byla nejčastěji na klíně a spokojeně odpočívala …bylo rozhodnuto, Hanička bude další nadějí mého chovu.

Z buřtíka vyrostla velmi krásná fenka pevné kostry, výborného rámce těla, s vynikajícím úhlením, výbornou horní i dolní línií, výraznější hlavou s krásnýma tmavýma očima.

Hanna má vynikající a vydatný pohyb a je radost se na ni dívat, s jakou elegancí běží.

Hanička má typickou povahu ríčbeka, k cizím je lehce nedůvěřivá, miluje však nadevše lidi blízké, je empatická, citlivá a velmi poslušná.

Prošla klasickým výcvikem poslušnosti a také positivní motivací, vždy je velmi pozorná žačka, přemýšlivá a cvičení ji ohromě baví.

Hanna mě doprovází při běhání a naším společným rekordem je druhé místo v doktrekkingu „Šlapanický vlk“, kdy jsme trasu 25km zvládli v čase 3:43.

Na výstavním poli získala mnoho úspěchů, nejcennější bylo vítězství na klubové a speciální výstavě, kdy v tvrdé konkurenci ve třídě mladých oba dva dny vyhrála a získala titul CAJC a nejkrásnější mladý RR výstavy, obě od dlouholetých chovatelek a rozhodčích z Austrálie.

Titul junioršampion dokončila získáním třetího titulu CAJC opět od dlouholeté chovatelky a rozhodčí, zakladatelky chovu RR v české republice Martině Viktorinové (Ch St.ROPOTAMO)

A něco dat

DAM: Cassia Ranua
SIRE: Copyright Reserved Nyathi

owner+breeder: Monika Kramolišová

Junior Champion of Czech Republic
Best Joung female of the Club show ČKRR 2011

height 63 cm
full dentition
scissor bite

HD A(DKK 0/0), ED 0/0(DLK 0/0)