CASSIA RANUA
*30.08.2004

Cassinka splnila můj chovatelský sen. Když jsem si vybírala ženicha pro poslední vrh naší zakladatelky chovu Mairy, zvlášť pečlivě jsem hledala otce štěňátek s ohledem na to, že si chci nechat nějakou holčičku, jako pokračovatelku mého chovu. Volba padla na Hasaniho of Ka-Ul-Li´s Ridges, tento pes prokázal, že je velmi kvalitním RR a mnoho jeho potomků následovalo jeho mimořádně úspěšnou výstavní kariéru. Narodilo se 13 štěňátek, 7 fenek, 6 standardních.

Cassinka mě přirostla k srdci snad od narození, vybrala jsem si ji srdcem a nelituji toho.

Od mala byla velmi úspěšná na výstavách a téměř vždy vyhrávala v té nejtvrdší konkurenci a to nejen u nás,ale i na několika velmi prestižních zahraničních výstavách.

Nejvíce si cením několika vítězství na Klubových výstavách, kde posuzovali dlouholetí chovatelé RR z celého světa.Cassinka je i velmi poslušná, má složenu zkoušku ZZO, má velmi milou povahu,zcela nekonfliktní, zdravá a temperamentní i ve vysokém věku. Je matkou štěňátek F a H Ranua, velmi si vážím toho, že své skvělé vlastnosti předala i svým potomkům a mnoho štěňat z "F" vrhu je velmi úspěšných na výstavách, výcviku a jsou zdraví, přátelští, klidní a vyrovnaní RR. Její dcera Hannah je tak druhou generací Ranua, vkládám do ní všechny své chovatelské naděje a věříme, že bude další pokračovatelkou mého chovu.

A něco dat

DAM: Miss Maira Ropotamo
SIRE: Hasani of Ka-Ul-Li´s Ridges

owner+breeder:Monika Kramolišová

Junior Champion of Czech Republic
Junior Champion of Slovakia
Junior Champion of Austria
Junior Champion of Hungary
Champion of club ČKRR
Junior Dog Golden Trophy 2005
Champion of Czech Republic
Champion of Hungary
Champion of Slovak Republic
Champion of Austria
Jahrhundert sieger 2006
Grand Chamion of Czech Republic
Deutche Chamion VDH
Interchampion
exam: ZZO
height 62 cm
full dentition
scissor bite

DKK 0/0, DLK 0/0 (HD A ED 0/0)
EYES - PRA,CAT,LL - clear, THYROID TEST – clear